امروز ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۰

استاندار خوزستان به وعده ای دیگر، عمل کرد/کلنگ فاضلاب دشت آزادگان بر زمین زده شد.

jonoobfardanews.ir

به گزارش ماه نیوز، پس از ۶۰ روز از اولین بازدید خود از شهرستان دشت آزادگان برای رفع مشکلات بهداشتی منطقه و افزایش سلامت دکتر غلامرضا شریعتی به یکی از مهمترین وعده های خود برای مردم این شهر عمل کرد و کلنگ عملیات بهسازی و ایجاد شبکه فاضلاب شهرستان دشت آزادگان بر زمین زده شد.

پروژه فاضلاب دشت آزادگان با اعتباری معادل چهار میلیارد تومان و به طول سه کیلومتر کلنگ زنی شد.

این پروژه در هفت نقطه بحرانی شهرستان اجرا می شود و ۱۲ ماه زمان اجرای پروژه است.

همچنین استاندار خوزستان ظهر جمعه در مراسم کلنگ زنی فاضلاب دشت آزادگان اظهار کرد: پروژه های خوبی در سطح دشت آزادگان و غرب کارون در دست اجرا و برنامه ریزی است.

وی افزود: تاکید شده بالای ۸۵ درصد نیروهایی که باید در پروژه های نفتی استخدام شوند از خوزستان و اولویت با دشت آزادگان و هویزه باشد.

استاندار خوزستان ادامه داد: جوانان باید دوره ها، تخصص ها و تکنیک های لازم در این زمینه یاد بگیرند، مدرکشان را داشته و تکنیسین باشند.

شریعتی گفت: فرماندار باید کمیته های اشتغال شهرستان را با همراهی فنی و حرفه ای و سازمان های مربوطه فعال کند و از همین الان این تکنیسین ها آموزش های لازم را برای جذب در مشاغل مختلف ببینند.

وی تصریح کرد: وزیر نفت پذیرفته ۶۰۰ میلیارد تومان از محل پروژه های نفتی، کار عمرانی در شهرستان دشت آزادگان ایجاد کند و البته دولت در شهرهای دشت آزادگان برنامه های زیادی دارد.

۶۰ درصد هورالعظیم آبگیری شده است

شریعتی اضافه کرد: با تدبیر این دولت در تالاب هورالعظیم آبگیری ۶۰ درصد انجام شده و مابقی آن نیز انجام خواهد گرفت. در همین راستا به سازمان آب و برق نیز گفته ایم که آبگیری را ادامه دهد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: تا سال آینده مسیر تا مرز چزابه چهار بانده می شود و با اینکار باعث رونق بیشتر بازارچه مرزی منطقه را شامل می شود. این اقدامات باید هر چه سریعتر در سطح منطقه انجام گیرد تا شاهد پیشرفت هر چه بیشتر منطقه و معیشت مردم باشیم.

وی در ادامه گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته پروژه آب غدیر تا یک ماه آینده به شهر دشت آزادگان وارد می شود.

لازم بذکر است عملیات چهار بانده کردن جاده سوسنگرد به بستان و کمربندی سوسنگرد و جاده سوسنگرد به هویزه نیز در با سرعت دست اقدام است.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=8760

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image