شناسه خبر:

بازدید مجتبی یوسفی نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون از کارخانجات گروه ملی صنعتی فولاد ایران

jonoobfardanews.ir

 به گزارش جنوب فردا به نقل از روابط عمومی گروه ملی صنعتی فولاد ایران، روز گذشته (مورخ ۷ مردادماه) مهندس مجتبی یوسفی، نماینده محترم مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با حضور در مجموعه گروه ملی، ضمن دیدار با دکتر یوسفی، مدیر عامل و نائب رئیس محترم هیات مدیره، معاونین و تنی چند از مدیران شرکت در خصوص موضوعات مختلف، مرتبط با گروه ملی گفتگو کردند.

در این دیدار دکتر یوسفی ضمن اشاره به وضعیت جاری شرکت و اهداف و برنامه‌های ترسیم شده، استفاده از ظرفیت‌های استانی بخصوص در زمینه تامین مواد اولیه را بعنوان مهمترین عامل دستیابی به موفقیت مورد انتظار و ثبات در مجموعه عظیم گروه ملی برشمرده و افزودند: با همت و درایت کادر مدیریت و پرسنل تلاشگر شرکت و در سایه جلب حمایت های لازم، یقیناً همچون ماه‌های گذشته بدنبال تداوم رکوردشکنی در تولید محصول و عملیاتی نمودن فرموده مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید هستیم.

 همچنین مجتبی یوسفی نیز با اشاره به ویژگی‌ها و نقش کم نظیر گروه ملی صنعتی فولاد ایران در ایجاد اشتغال و صنعت استان، ضمن تقدیر از مدیریت کلان سازمان و کلیه کارکنان به جهت تلاش‌های صورت گرفته و حرکت در مسیر شکوفایی این مجتمع صنعتی، اطمینان دادند در راستای رفع موانع تولید بصورت ویژه پیگیری‌های لازم را مبذول خواهند داشت.

 ایشان در ادامه بر لزوم ایجاد اشتغال پایدار جهت جوانان منطقه در کنار بهره‌مندی از توان و تجربه نیروهای کاردان و خبره تاکید و یکپارچگی و اهتمام دستگاه‌های متولی در راستای کمک به رونق اقتصادی و توسعه و تقویت فضاهای کسب و کار بمنظور بهبود وضعیت معیشتی، رفاهی و اقتصادی مردم را از مهمترین ارکان رضایت‌مندی عمومی برشمردند.

 در پایان مهندس یوسفی و هیات همراه ضمن بازدید از برخی خطوط، از نزدیک در جریان روند تولید محصول در کارخانجات گروه ملی قرار گرفتند.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=23516

همرسانی کنید:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image