امروز ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۴۴

تشکیل قرارگاه صنعتی توسط سپاه در خوزستان

jonoobfardanews.ir
فرمانده بسیج مهندسان در خوزستان گفت : به منظور کمک به صنعت در استان خوزستات و جهش تولید و بکارگیری پتانسیل های سپاه ، قرارگاه صنعتی خاتم الانبیا سپاه در خوزستان تشکیل شد.

به گزارش جنوب فردا محمد خانچی در این خصوص گفت : قرارگاه صنعتی خاتم الانبیاء برای حمایت ازتولید کنندگان و جهش تولید و رفع تنگناهای صنایع نیمه فعال استان توسط سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان تشکیل شده است.

وی گفت: با تشکیل این قرارگاه تمامی ارکان سپاه ولی عصر برای حمایت از تولیدکنندگان بکار گرفته می شود تا در سال جهش تولید خدمتی به مردم صورت گیرد.

خانچی ادامه داد: روز گذشته ( دوشنبه ) نشست تخصصی با عنوان نهضت جهش تولید با همکاری شرکت های نفتی مستقر در استان و شرکت شهرک های صنعتی خوزستان برگزار شد ودر این نشست قطعه سازان و افراد با تجربه کار صنعتی نظر خود را بیان کردند و نیازمندی شرکت ها تولیدی بزرگ در استان تعیین شد.

وی ادامه داد: این نشست باعث شد شرکت های بزرگ وقطعه ساز در استان به یکدیگر معرفی شوند و با توانمندی های این شرکت ها آشنا شوند.

مسوول سازمان بسیج مهندسان صنعت و معدن خوزستان افزود: امید است با حمایت امام جمعه اهواز و مسوولان استان تلاش برای تولید تجهیزات نفت و گاز در درون استان بیش از پیش فراهم شود تا از واردات این کالاها به خوزستان کاسته شود.

وی گفت: در سال جهش تولید تلاش تمامی دستگاه ها و ارگان ها برطرف کردن مشکلات در بخش تولید است تا برای جوانان این سرزمین فرصت های شغلی جدید فراهم شود.

با وجود تحریم و فشار اقتصادی تلاش می شود تا با ایجاد ارتباط هر چه بیشتر بین صنایع بزرگ و تولیدکنندگان تجهیزات و ایجاد شرایط تولید قطعات ، شرکت های بزرگ از واردات تجهیزات مورد نیاز بی نیاز شوند.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=23844

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image