امروز ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۴

شناسه خبر:

توسعه ارتباطات سیار در خوزستان با نصب تجهیزات وارتقا تکنولوژی ۱۹ سایت همراه اول

jonoobfardanews.ir
 به منظور ارائه خدمات با کیفیت مطلوب و در راستای اصل مشتری مداری،شبکه ارتباطی همراه اول در خوزستان با نصب و راه اندازی ارتقا تکنولوژی ۱۹ سایت همراه اول توسعه و ارتقا یافت.

به گزارش جنوب فردا به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه خوزستان عملیات توسعه و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول به منظور رفع مشکلات پوشش آنتن دهی و استفاده بهینه شهروندان و ارائه شبکه همراه پرسرعت و با کیفیت انجام گرفت.

این عملیات با توجه به انجام کارهای روزانه جامعه و برخی امور زندگی مبتنی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت های این تکنولوژی در راستای جلب رضایت مندی مشترکان، شبکه ارتباطی همراه استان توسعه و ارتقا یافت.

بر اساس این گزارش در ادامه پروژه فاز ۸ عملیات توسعه و ارتقا، طبق برنامه ریزی مدون در مناطق شبکه پر ترافیک شهری، روستایی و جاده ای، توسط کارشناسان متخصص منطقه خوزستان، تجهیزات تکنولوژی بر روی ۱۹ سایت همراه اول نصب و راه اندازی شده است.

در این مرحله از توسعه فاز ۸ شبکه ارتباطی همراه اول، تجهیزات فنی و ارتقای تکنولوژی ۳G ، ۲G و ۴G طبق زمان بندی و در موعد مقرربر روی ۱۹ سایت مناطق پر ترافیک شهری، جاده ایی و روستایی پارک فرهنگیان آبادان،پست فاز ۲ اهواز، نوترکی، امامزاده صالح و کلاه پر سیاه ایذه، سرحدآقا بهبهان، سبزآب دزفول، حاجی آباد رامهرمز، مرکز مخابرات حمیدیه، ایستگاه حسینیه خرمشهر، سه راهی تنبل لالی، سازمان پایانه،آلبوعلایج وسطی، اسکله، اسکله ۲۶ و سازمان بنادرکشتیرانی ماهشهر، پتروشیمی و رستوران مهران مسجدسلیمان و کارخانه آسفالت هندیجان نصب و راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

گفتنی است پروژه توسعه فاز ۸ در سطح استان، بر اساس زمان بندی و با هدف گسترش، بهبود و تقویت پوشش آنتن دهی و ارائه شبکه ارتباطی همراه اول با کیفیت مطلوب و اینترنت پرسرعت به شهروندان در حال انجام است.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=25363

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image