امروز ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۵

در 4 ماهه نخست امسال صورت گرفت

تولید بیش از ۲ میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در نیروگاه رامین اهواز

jonoobfardanews.ir
در چهارماهه نخست امسال بیش از 2 میلیارد و 719 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در نیروگاه رامین اهواز تولید شده است.

به گزارش جنوب فردا به نقل از روابط عمومی نیروگاه رامین ، در چهارماهه نخست امسال بیش از ۲ میلیارد و ۷۱۹ میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در نیروگاه رامین اهواز تولید شده است.

خلیل محمدی مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز با اعلام این خبر گفت: تأمین برق پایدار و خدمت رسانی مستمر به مردم رسالت ما است و همواره همه ی تلاش خود را جهت دستیابی به اهداف و برنامه های تولیدی خود بکار می گیریم تا در این خدمت بزرگ به مردم عزیز خوزستان و کشورمان سربلند باشیم.

محمدی مهمترین برنامه راهبردی و عملیاتی نیروگاه رامین اهواز را تولید حداکثری انرژی حیاتی برق در تابستان و ایام پیک مصرف برق امسال عنوان نمود و تولید ۲ میلیارد و ۷۱۹ میلیون و ۶۲ هزار کیلووات ساعت برق را حاصل تلاشهای متخصصین این نیروگاه در سختترین شرایط کاری با توجه به شیوع ویروس کرونا و نیز گرمای طاقت فرسای خوزستان ذکر کرد.

مدیر عامل نیروگاه رامین اهواز متوسط تولید لحظه ای این نیروگاه در ۴ ماهه نخست سال جاری را ۲۳۰مگاوات ساعت و ساعت کارکرد واحدهای تولیدی آنرا در این مدت زمان ۱۲ هزار و ۵۶۷ ساعت اعلام نمود.

گفتنی است نیروگاه رامین اهواز با  ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه حرارتی کشور و تأمین کننده بیش از ۴۰ درصد برق استان خوزستان می باشد و نقش مهمی را در تقویت ، تثبیت و پایداری شبکه سراسری برق کشور  ایفاء می کنند.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=22958

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image