امروز ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۵

دیدار مردمی فرمانده انتظامی دشت آزادگان ومعاونین با شهروندان در مسجد فرهنگیان بستان سوسنگرد

jonoobfardanews.ir
سرهنگ " سیدقاسم موسوی" فرمانده انتظامی دشت آزادگان به همراه معاونین و مدیران حوزه فرماندهی برای دیدار مردمی در مسجد منطقه فرهنگیان بستان سوسنگردحاضر شد و به سوالات و مشکلات شهروندان رسیدگی کرد.

به گزارش پایگاه خبری جنوب فردا به نقل از پایگاه خبری پلیس، در این دیدار مردمی که در راستای جلب رضایت شهروندان و به منظور رسیدگی به مشکلات آنها در زمینه های انتظامی ، ترافیکی، حقوقی و خدمات پلیسی به انجام رسید، مراجعین در ملاقات مردمی علاوه بر اظهار خرسندی در جمع شهروندان، برای دستیابی به نتیجه مناسب با وی و معاونین این فرماندهی گفتگو و تبادل نظر کردند.

فرمانده دشت آزادگان در این دیدارها ضمن تکریم مراجعین ،راهنمایی های لازم و مکفی را ارئه نموده و موارد مورد نیاز برای بررسی بیشتر را به معاونان و مدیران واحدهای مربوطه ارجاع دادند.

سرهنگ موسوی درادامه این نشست تصریح کرد: در واقع همه ما خدمتگزاران شهروندان شریف هستیم لذا جلب رضایتمندی عزیران، رسیدگی به مشکلات آنها، ارتباط چهره به چهره و بدون واسطه مردم با این فرماندهی، تکریم ارباب رجوع و پاسخ به سوالات از اهداف برگزاری اینگونه جلسات با مردم است

این مقام انتظامی برقرای ارتباط مستقیم بین مردم و مسولان و معرفی آنان به مردم به منظور پیگیری مسایل و مشکلات محلات را از جمله مزایای دیدارهای مردمی اعلام و اضافه کرد : مدیریت مشارکتی بهترین شیوه مدیریت در دنیای امروزی است و در این روش مسولان خود را از مردم می دانند و مردم نیز مسولان را غیر از خودشان نمی دانند.
سرهنگ” موسوی ” با اشاره به اینکه بروز ناهنجاری های اجتماعی به محلات خاصی از شهر محدود نیست و ساکنان تمامی مناطق را تهدید می کند تصریح کرد : امروز همه مردم و مسولان وظیفه دارند در برابر بروز ناهنجاری های اجتماعی مانند اعتیاد حساس و پیگیر باشند و اشاعه ارزش های دینی و ترویج امور فرهنگی از جمله راهکارهای تربیت صحیح نسل جوان محسوب می شود.

در پایان این ملاقات مردمی به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و انجام ضوابط بهداشتی لازم برگزار و فرمانده انتظامی بهداشت آزادگان در راستای رفع مشکلات شهروندان دستورات لازم را صادر کرد.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=23367

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image