امروز ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۷

سامانه ۲۰۰۰ سریع ترین و مطمئن ترین روش پرداخت قبض تلفن ثابت

jonoobfardanews.ir
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: مشترکان تلفن ثابت، پرداخت بدهی را از طریق سامانه 2000 به عنوان سریع ترین و مطمئن ترین روش پرداخت قبض انجام دهند.

 مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: مشترکان تلفن ثابت، پرداخت بدهی را از طریق سامانه ۲۰۰۰ به عنوان سریع ترین و مطمئن ترین روش پرداخت قبض انجام دهند.

رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: از سال های گذشته تاکنون، با هدف صرفه جویی در مصرف کاغذ و حذف قبوض کاغذی، سامانه ۲۰۰۰ برای پرداخت غیرحضوری بدهی تلفن ثابت راه اندازی شد.

او افزود: همچنین به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مشترکان می توانند همه خدمات مخابراتی را از درگاه های ارائه دهنده خدمات مخابراتی معرفی شده از قبیل؛ کد ussd ستاره ۲۰۲۰ مربع، سامانه های رفع خرابی ۲۰۱۱۷، اطلاعات ۱۱۸ ، سایت شرکت مخابرات ایران به آدرس www.tci.ir و اپلیکیشن «مخابرات من» دریافت کنند.

فلاح زاده با تاکید بر خودداری از مراجعه غیرحضوری به مراکز مخابراتی، اظهار داشت: سامانه اعلام بدهی و پرداخت غیرحضوری قبض تلفن ثابت ۲۰۰۰ نیز یکی دیگر از درگاه های مهم مخابراتی متنوع محسوب می شود و مشترکانی که تلفن ثابت آنها به علت بدهی به صورت کامل و یا یک طرفه قطع شده باشد، می توانند با تماس با سامانه تلفنی با شماره مذکور می توانند از میزان صورت حساب میان دوره و پایان دوره تلفن خود مطلع شوند و بدون حضور در بانک و یا خودپرداز نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: پرداخت غیرحضوری و بدون شناسه قبض تلفن، یکی دیگر از ویژگی های سامانه ۲۰۰۰ است و مشترکان می توانند صورت حساب پایان دوره تلفن خود را بدون نیاز به قبض و شناسه، پرداخت کنند، ضمن اینکه مشترکانی که تلفن آنها به علت پرداخت نشدن صورتحساب در موعد مقرر، یک طرفه و یا دوطرفه قطع شده باشد، با پرداخت صورت حساب بدهی خود از این سامانه، تلفن به صورت فوری، اتوماتیک و بدون نیاز به حضور وصل می شود.

سامانه غیر حضوری اعلام و پرداخت صورتحساب تلفن ثابت، سریع ترین و جامع ترین سامانه پرداخت قبض تلفن است که مشترکان بدون نیاز به قبض تلفن و با در دست داشتن کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن، می توانند با شماره گیری رایگان ۲۰۰۰ صورت حساب تلفن خود را دریافت وپرداخت کنند.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=25502

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image