امروز ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۰۶

شناسه خبر:

صنایع استان با بانک ها مشکل دارند و راه حل آن اقتصاد مقاومتی است

jonoobfardanews.ir

به گزارش جنوب فردا حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز گفت: باید به برطرف کردن موانعی که در رونق تولید وجود دارد کمک کرد و صنایع استان و کشور با بانک‌ها مشکلات زیادی دارند که راه حل آن اقتصاد مقاومتیست و اگر موانع به وجود آمده برطرف شود، بخش عمده‌ای از شعار رهبر معظم انقلاب در زمینه اقتصاد مقاومتی محقق می‌شود.

او افزود: از همه مسئولان خواسته می‌شود تا با جدیت به این موضوع توجه کنند و در مواردی برخی از صنایع و کارخانه‌ها به دلیل پرداخت اقساط به بانک‌ها دچار مشکل هستند، اما در این بین باید همراهی لازم صورت بگیرد.

حجت الاسلامی موسوی فرد بیان داشت: کارخانه لوله سازی اهواز از عملکرد و فعالیت خوبی برخوردار است، اما با چنین معضلی رو به رو شده است.

حل مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی

امام جمعه اهواز با اشاره به اشتغال در کارخانه لوله سازی اهواز عنوان کرد: تعداد ۲ هزار نفر در این کارخانه مشغول کار هستند و اگر همکاری لازم با این کارخانه و دیگر واحد‌های تولیدی و صنعتی صورت بگیرد، مشکلات به شکل بهتری قابل حل هستند.

نماینده، ولی فقیه در خوزستان گفت: درست است که در مناطق حاشیه‌ای اهواز دچار محرومیت زیادی هستیم، اما نیاز است که به دیگر مناطق سفر شود و در جریان مشکلات قرار بگیریم و از همه مسئولان خواسته می‌شود که با همراهی و همکاری در رفع محرومیت‌هایی که مردم با آن‌ها روبه رو هستند گام بردارند.

او افزود: مقدمات برگزاری نماز عید سعید قربان در مصلای اهواز  انجام می‌شود و نماز این روز به امامت آیت ا… موسوی جزایری برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=16963

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image