امروز ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۱

مسئول بسیج دانشجویی دشت آزادگان : اعزام بیش از ۸۵ دانشجو برای محرومیت زدایی روستاهای دشت آزادگان

jonoobfardanews.ir

عادل بیت احمدی مسئول بسیج دانشجویی دشت آزادگان گفت : مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودن : کسی که لذت خدمت و کار را بچشد ،از کار خسته نمیشود. جوانی که این لذت را در وجود خودش. کشف کرد ، از خدمت خسته نمیشود.

به گزارش ماه نیوز مسئول بسیج دانشجویی دشت آزادگان اظهار کرد : حال که در آستانه ایام پر برکت دهه ولایت هستیم بر آن شدیم تا با لبیک گفتن به فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث محرومیت زدایی وخدمت به محرومین جامعه و استفاده از نیروی جوانی قرارگاه جهادی کمیل دفتر بسیج دانشجویی شهرستان دشت آزادگان با همکاری دانشجویان بسیجی دانشگاه های شهرستان دشت آزادگان و هویزه و پشتیبانی و همکاری رؤسای دانشگاه های شهرستان با حضور  ۸۵ نفر از خواهران و برادران دانشجوی بسیجی و سه روستای محروم جلالی، برچیه سفلی و حاجیه از تاریخ ۲۰شهریور به مدت ده روز خدمات عمرانی، فرهنگی، مذهبی و آموزشی و تربیتی و ترویج فرهنگ ولایی گامهایی موثر برداشته باشیم.

مسئول بسیج دانشجویی تصریح کرد :  در این زمینه پروژه های عمرانی که شامل ساخت و تعمیر و تکمیل اشپزخانه ، حمام ، سرویس بهداشتی برای۱۵خانوار نیازمند و تحت پوشش کمیته امداد و احداث ابخوری و رنگ آمیزی برای۲مدرسه می باشد.

وی افزود :  در بحث فرهنگی و مذهبی برگزاری دعای عرفه،برگزاری نماز عید قربان، برگزاری ایستگاه صلواتی، برگزاری مراسم میلاد امام موسی کاظم و امام هادی علیه السلام و برگزاری مراسم باشکوه عید غدیرخم در سه روستا می باشد

بیت احمدی در پایان گفت : برنامه های فرهنگی و آموزشی شامل تشکیل کلاس های قرآن، احکام، پخش فیلم، برگزاری مسابقات قرآن بین روستاهای اطراف   و همچنین مسابقات فوتسال برای دانش آموزان حاضر در کلاسهای آموزشی از مهمترین برنامه های  این گروههای  جهادی است.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=8589

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image