مدیردرمان تامین اجتماعی خوزستان:

وضعیت در بیمارستان امیرالمومنین اهواز سفید شد

jonoobfardanews.ir
مدیردرمان تامین اجتماعی خوزستان گفت:بیمارستان امیرالمومنین اهواز پس از یک هفته از خارج سازی آن از پذیرش بیماران کرونایی امروز شنبه فعالیت عادی خود را ازسرگرفت.

صادق جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار جنوب فردا اظهار کرد: با تصمیم ستاد مبارزه با کرونا استان بیمارستان تامین اجتماعی امیرالمومنین (ع) اهواز هفته گذشته به علت کاهش حجم بستری‌های بیماران مبتلا به ویروس کرونا از چرخه خدمت رسانی به بیماران کرونا خارج شد.

وی افزود:این بیمارستان پس از انجام عملیات کامل ضدعفونی و سالم سازی ، آماده پذیرش بیماران زیرپوشش تامین اجتماعی است.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان تصریح کرد: این بیمارستان آمادگی دارد در صورت نیاز ، دوباره در خدمت رسانی به بیماران کرونایی قرار گیرد.

جلیلی یادآور شد: با شیوع ویروس کرونا ۸۶ تخت این بیمارستان به همراه همه کادر درمانی آن برای بستری بیماران مبتلا به ویروس کرونا اختصاص یافت.

وی افزود:خوشبختانه با بهبود وضعیت بیماران مبتلا به کرونا ، این بیمارستان از چرخه ارائه خدمات درمانی به ویروس کرونا خارج و زمینه برای ازسرگیری فعالیت عادی این مرکز بزرگ درمانی فراهم شده است.

مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان بیان کرد: بیمارستان ۱۷شهریور آبادان وابسته به تامین اجتماعی تیرماه گذشته نیز ازچرخه ارائه خدمت به بیماران کرونایی خارج شد و به فعالیت عادی خود بازگشت.

به گفته جلیلی در بیمارستان امام موسی الکاظم(ع) ماهشهر چند بیمار مبتلابه ویروس کرونا بستری هستند که در روزهای آینده ترخیص می‌شوند تا همه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی خوزستان از چرخه پذیرش بیماران کرونا خارج شوند.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=23572

همرسانی کنید:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image