امروز ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۷

شناسه خبر:

گروه جهادی مستقل همت استان خوزستان راه اندازی شد.

jonoobfardanews.ir

به گزارش جنوب فردا حمید رضا اکبری مدیر قرارگاه جهادی همت در گفتگو با خبر نگار ما گفت: پس از ثبت گروه جهادی همت در اطلس گروه های جهادی و بنا به ضرورت امر جهاد فی سبیل الله و پیروی از منویات مقام عظمای ولایت و هم فکری برخی از مسولین جهادی سپاه و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و نیروهای ارزشی و انقلابی این قرارگاه تاسیس شد.

وی در ادامه بیان داشت: در این گروه با طراحی چارت در تمام امور خیرخوانه همدوش نهادها ومردان جان بر کف سبز پوش سپاه و سایر گروه ها ی جهادی دیگر که به مردم نیازمند و مستضعف خدمت رسانی می کنند، خواهیم بود. ودر این راه عاشقانه و عارفانه لبیک گام های بلندی بر خواهیم داشت.

وی همچنین در ادامه با اظهار این مطلب که ما در کنار بحران های ناخواسته در کنار دستگاه ها برای خدمت به مردم خواهیم بود گفت: مادر قرارگاه جهادی همت در تمام شهرستان ها گروه هایی را سازماندهی کرده ایم تا در تمام امور از جمله پزشکی ، حقوقی و… به مردم با پاهی قرارگاه جهادی خدمت رسانی را به مردم شروع کنند.

فرمانده قرارگاه استانی همت در پایان بیان داشت: امیدواریم مسولین استانی و شهرستانی در این را خیرخواهانه به ما کمک کنند تا خدمات بیشتری به جامعه هدف انجام پذیرد. لذا جا دارد از سرهنگ زبیدی فرامنده قرارگاه جهادی استان و سرهنگ میر عبدالرضا حاجتی هماهنگ کننده سپاه ولیعصر و نیز امید بن عباس جانشین قرارگاه جهادی همت خوزستان و مدیر کل بحران استانداری که ما رایاری در کنار ما بوده اند کمال تشکر را داشته باشیم.

 

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=26436

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image