جزییات انفجار در منطقه چابهار!

jonoobfardanews.ir

معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار گفت: بر اثر انفجار نارنجک دست ساز چند جوان شهرستان، دو نفر در منطقه آزاد تجاری چابهار زخمی و راهی بیمارستان شدند.

 

خبرگزاری مهر: معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار گفت: بر اثر انفجار نارنجک دست ساز چند جوان شهرستان، دو نفر در منطقه آزاد تجاری چابهار زخمی و راهی بیمارستان شدند.

 

معاونت استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار ویژه چابهار اظهار داشت: عده ای از جوان های شهرستانی که برای گذراندن سفرهای نوروزی عازم چابهار شده بودند، امشب اقدام به پرتاب نارنجک دستی (سیگارت) در راستای تکمیل به اصطلاح تفریحات خود کردند.

 

احمد علی موهبتی افزود: بر اثر این آتش بازی و انفجار نارنجک دست ساز در نزدیکی مجتمع تجاری فردوس واقع در منطقه آزاد تجاری، متاسفانه یک مادر به همراه فرزند خود زخمی و راهی بیمارستان شدند.

 

وی بیان کرد: همچنین خسارتی در زمینه انفجار این نارنجک دستی چند جوان که انگار آئین چهارشنبه سوری برای آنان تمام نشده بود، نیز به بار آمد که پس از بررسی دقیق این حادثه در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

 

در پی این انفجار موجی از اخبار کذب مبنی بر انفجار بمب صوتی در چابهار منتشر شد که مسئولان امنیتی و انتظامی سیستان و بلوچستان آن را رد کردند.

 

 

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار