ابهامی دوباره برای سرباز وطن / سرباز گمشده در خوزستان !

به گزارش ماه نیوز سجاد دهقان سرباز خرمشهری ارتش که در پادگان ۳۹۲  زرهی ارتش در حمیدیه در حال خدمت بود ناپدید شد.پدر این سرباز که یک کارگر کفاشی در خرمشهر است و بسیار آشفته و نگران است در گفتگو با خبرنگار ماه نیوز گفت : پسرم در پادگان ۳۹۲ زرهی ارتش در حمیدیه خدمت میکرد و تقریبا از دو ماه پیش که به پادگان رفته بود هیچ اطلاعی از وی نداشتیم و این باعث شد تا  به پادگان  مراجعه کنم ولی با کمال تعجب به بنده گفته شد پسر شما از خدمت فرار کرده است ، وقتی موضوع را پیگیر شدم به بنده اعلام کردند که فرزندم در تاریخ ۲۱ اردیبهشت با دوستش به قصد مرخصی از پادگان خارج و دیگر مراجعت نکرده است.ولی دفترچه مرخصی وی در دست دوستش بوده است. از دوست فرزندم که سوال کردم به من گفت که یک لحظه از خیابان جدا و دیگر او را ندیده ام .
خانواده این سرباز بسیار نگران هستند  و عدم توجه و پاسخگویی از سوی پادگان ناراحتی این خانواده را افزون کرده است. پدر سجاد عنوان کرد : بنده بسیار متعجبم که چرا بابت خروج فرزند من در ۲۱ اردیبهشت از پادگان و عدم بازگشتش هیچ اطلاعی به ما داده نشده و من باید تقریبا یک ماه بعد با مراجعت خودم متوجه گم شدن فرزندم شوم ، آیا ارگان های نظامی در قبال سربازانی که در اختیار دارند هیچ مسئولیتی ندارند؟! مطمئنا اگر بنده زودتر متوجه این موضوع میشدم پیگیری موثرتری می توانستم داشته باشم.

پدر سجاد دهقان از کلیه مسئولین و رسانه ها انتظار دارد که به وی در پیدا کردن فررندش کمک کنند.

در صورت هرگونه اطلاع و یا کمک به این خانواده با شماره ۰۹۱۶۹۲۸۳۳۱۰ تماس بگیرید.

 

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=6736

همرسانی کنید:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

بیشتر بخوانید

3 پاسخ

  1. جواب خانواده این بنده خدا رو بدید اگر فرزند یه مسئول بود باز هم اینقدر بی تفاوت بودند مسئولین ؟ گناه پدر کفاشش چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image