اعلام نتایج نهایی نقل و انتقالات درون استانی فرهنگیان خوزستان

jonoobfardanews.ir

به گزارش جنوب فردا ، سیروس خدادادی با بیان اینکه نتایج نهایی نقل و انتقالات درون استان از امروز(۲۴ مردادماه) روی سامانه قرار می‌گیرد، اظهار کرد: داوطلبان متقاضی انتقال می‌توانند از ساعت ۱۲ امروز با مراجعه به سامانه نقل و انتقال درون استانی اداره‌کل آموزش و پرورش استان خوزستان به نشانی http://kh.enteghalat.ir/ نسبت به دریافت نتیجه انتقال خود اقدام کنند.

وی با اشاره به ساز و کار اعتراض به نتایج نقل و انتقالات درون استان، تصریح کرد: داوطلبانی که نسبت به نتایج خود اعتراضی داشته باشند می‌توانند از ۲۷ مردادماه تا سوم شهریورماه سال جاری با مراجعه به سامانه نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند. نتایج نهایی پس از پردازش اعتراضات، نیمه اول شهریورماه ۹۷ اعلام خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: همکارانی که با انتقال آن‌ها به شهرستان مقصد موافقت شده است می‌توانند برای تکمیل فرآیند انتقال خود از اول شهریورماه ۹۷ با در دست داشتن پرینت پذیرش، فرم ۵۰۲ و آخرین حکم حقوقی به منطقه تعیین شده مراجعه کنند.

خدادادی گفت: در فرآیند نقل و انتقالات امسال دو هزار و ۵۶۰ فرهنگی دارای شرایط در سامانه ثبت‌نام کردند که از این تعداد با انتقال ۵۳۶ همکار موافقت شد.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار