فرصت یکماه برای دریافت مجوز یا پروانه کسب سفره خانه های سنتی از اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه / سفره خانه های سنتی و قلیان خانه های فاقد مجوز یا پروانه کسب پلمپ می شوند.

jonoobfardanews.ir

به گزارش جنوب فردا جلسه ماده ۲۰ قانون ستاد ستاد امر به معروف و نهی از منکر به ریاست حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی پور امام جمعه آبادان و با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه و سایر اعضای ستاد در دفتر امامت جمعه این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی پور ضمن تبریک بمناسبت ولادت با سعادت دومین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف آبادان در ماه مبارک رمضان ، اظهار کرد : باید از اقدامات و فعالیت های انقلابی و جهادی مدیران شهرستان آبادان در پی وقوع سیل اخیر که با جدیت در صحنه حاضر بودند و نگذاشتند قطره ای آب وارد شهر شود تقدیر و تشکر کنم.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر آبادان ، افزود : همچنین جا دارد از اقدامات جدی و مجدانه در زمینه برخورد با سفره خانه های متخلف در ایام ماه مبارک رمضان از دادستان ، فرماندهی نیروی انتظامی ، مدیریت اماکن ونظارت عمومی و همچنین عوامل اجرایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آبادان تقدیر و تشکر کنم.

همچنین سرهنگ پاسدار شاپور احمدی در این جلسه از مهلت ۳۰ روزه سفره خانه های سنتی و قلیان خانه ها برای دریافت مجوز و یا پروانه کسب خبر داد و تصریح کرد : سفره خانه های سنتی و قلیان خانه هایی که فاقد مجوز یا پروانه کسب هستند ظرف مدت مشخص شده باید نسبت به دریافت مجوز از اتاق اصناف و اتحادیه مربوطه اقدام کنند.

وی افزود : این اماکن در صورت عدم دریافت مجوز قانونی و پروانه کسب ، واحد فعالیت آن ها برای همیشه پلمپ خواهد شد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر ، به آیین برگزاری سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت : بمناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و یوم الله ۱۵ خرداد مراسم عزاداری با حضور اعضای شوراهای امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های دولتی ، گروه های طلایه داران و آحاد مردم شهرستان آبادان روز ۱۳ خرداد ۹۸ در محل مصلی ثامن الائمه آبادان برگزار خواهد شد.

 

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار