شناسه خبر:

تاکید معاونت امنیتی و انتظامی استانداری تهران بر وحدت رویه در حفظ امنیت مراسم سالگرد ارتحال امام‌ /حمید رضا گودرزی: فعالیت هرگونه ریزپرنده در روز چهارشنبه باید با هماهنگی قرارگاه ثارالله باشد

jonoobfardanews.ir

 معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: مقرر شده برای حفظ امنیت در روز مراسم سی‌امین سالگرد ارتحال امام راحل، فعالیت هرگونه ریزپرنده‌ها با هماهنگی قرارگاه ثارالله باشد.

حمیدرضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به تدابیر امنیتی در مراسم سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: مقرر شده است برای حفظ امنیت در روز مراسم، فعالیت هرگونه ریزپرنده‌ها باید با هماهنگی قرارگاه ثارالله باشد تا شاهد مشکلی در زمینه امنیتی نباشیم.

وی افزود: ظرف یک هفته گذشته، ترمیم آسفالت‌هایی که ممکن بود سبب تصادف شود، با همکاری شهرداری منطقه ۱۹ انجام شد.

گودرزی تصریح کرد: برای حفظ امنیت مراسم، ممنوعیت تردد موتورسیکلت‌های سنگین بالای ۲۵۰ سی سی را صادر کردیم و این تردد حتی برای دستگاه‌های دولتی ممنوع شده است؛ البته فعالیت‌های دستگاه‌های خدماتی همچون اورژانس هم باید با هماهنگی‌های لازم صورت بگیرد.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران یادآور شد: امسال به نسبت سال‌های گذشته مراسم با استقبال بیشتری انجام خواهد شد و ان‌شاالله هیچ مشکل امنیتی به وجود نخواهد آمد.

حمید رضا گودرزی فرماندار سابق اندیمشک و جزو فرمانداران موفق استان خوزستان بوده است.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار