با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان صورت گرفت : برگزاری شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر

jonoobfardanews.ir
شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، فرماندار و خبرنگاران و اصحاب رسانه شوشتر در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار جنوب فردا از شوشتر دکتر محمد جوروند در این نشست اظهار کرد: شورای فرهنگ عمومی شوشتر برای پنجمین سال متمادی در استان خوزستان به عنوان شورای برتر شناخته شده است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان پیرامون خبر فوق گفت: شوشتر مقام نخست، دزفول مقام و بندر امام خمینی (ره) رتبه سوم استان را کسب کرده‌اند.

وی افزود: این تقسیم‌بندی به دلیل تعداد و کیفیت‌اجرای مصوبات بین شوراهای فرهنگ‌عمومی استان تعیین می‌شود.

در ادامه حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه شهرستان شوشتر نیز ضمن تشکر از حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان اذعان داشت: شورای فرهنگ عمومی شوشتر دارای کمیته های زیر مجموعه ای نظیر کمیته جوانان ، قرارگاه فرهنگی ، بانوان ، قرآنی ، گام دوم ، مساجد و امور اجتماعی است که برخی از اعضای شورا مسئول تشکیل این کمیته ها هستند.
وی خاطرنشان کرد: هر کمیته به طور تخصصی در زمینه مورد نظر به پیشبرد اهداف اصلی شورا یاری می رساند.

گفتنی است در پایان مراسم امام جمعه، فرماندار و معاون وی، دبیر شورا، و دیگر اعضا شورای فرهنگ عمومی شهرستان شوشتر و مدیران کمیته های زیر مجموعه شورا توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اهدای لوح و هدایا تجلیل شدند.
در این نشست همچنین از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به پاس توجه ویژه و حمایت ها ی ارزشمند وی از شورای فرهنگ‌عمومی تقدیر به عمل آمد.
شوشتر-خبرنگار مریم جلودارپور

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار