اختلاف زن و شوهر در آبادان باعث درگیری خونین بین دو خانواده شد+تصاویر

jonoobfardanews.ir
اختلاف زن و شوهر آبادانی باعث درگیری خونین دو خانواده و زخمی شدن ۴ نفر با قمه شد.

به گزارش جنوب فردا ۴ نفر با قمه در آبادان مورد اصابت ضربات بسیار عمیق قرارگرفتند که یکی از افراد در این درگیری ضمن تماس با خبرنگار (علی رنجکش )گفت : برادرش چند وقتی می باشد با همسرش که دخترعمه اش می باشد مشکل دارند که خانواده همسر برادرشان در این موضوع مداخله کرده  و باعث درگیری خونین شدند.

وی افزود :  پس از بالا گرفتن بحث میان برادرم و همسرش ماه گذشته زمانی که از سرکار باموتور سیکلتم درحال عبور از ایستگاه ۸ بودم دو موتوسوار با سیم بوکسل به سرم ضربه وارد کرده و  از هوش رفتم.

مهاجمان نیز درحالی که من بیهوش بودم مرا مورد ضرب شتم قرار دادند و فهمیدم که این افراد از طرف خانواده عمه ام برای زهر چشم گرفتن از برادرم مرا کتک زدند.

او درادامه افزود :  پس از این درگیری همسر برادرم که دخترعمه مان است را به خانه مادرش فرستادیم تا درگیری ها کمتر شود اما ساعت ۳ ظهر جمعه یک مأمور پلیس برای دادن احضاریه از طرف خانواده عمه ام به درب منزل مان آمد که ۲ خودرو از خانواده همسر برادرم نیز آمده بودند.

 پس از بگو مگو و بحث میان دوطرف افراد سوار بر پژو با در دست گرفتن قمه به ماحمله کرده و ۴ نفر از اعضای خانواده مان که پدرم یعنی دایی این افراد بود را با قمه به شدت زخمی کردند.

در این درگیری کف دست یکی از برادرانم کنده شد و یکی دیگر از اعضای خانواده مان از ناحیه ریه مورد اصابت قمه قرار گرفت که در این رابطه مأموری که قصد دادن احضاریه را داشت اقدام به تیراندازی هوایی کرد که تیراندازی نیز هیچ تأثیری در حال این افراد نداشت.

این فرد در ادامه گفت:  در میان درگیری همان سیم بوکسلی که با آن یک ماه پیش ضربه خورده و بیهوش شدم درون درگیری در دستان خانواده عمه ام مشاهده کردم.

گفتنی است افراد زخمی مدعی شده اند که یکی از افراد قمه بدست روحانی است که ۲ نفر را با قمه زخمی کرده است .

همچنین در بررسی ها مشخص شد که تمامی افراد زخمی شده در این درگیری خانوادگی از بیمارستان امروز مرخص شده وحال عمومی شان خوب است که موضوع جهت دستگیری عاملین این درگیری در دست بررسی است.

 

منبع : رکنا (علی رنجکش)

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار