شناسه خبر:

به مناسبت عید ولایت امیر المومنین از خبرنگاران خوزستانی تقدیر به عمل آمد

jonoobfardanews.ir
به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر خم ،عید ولایت امیرالمومنین علی (ع)و هفته خبرنگار، از خبرنگاران استان و همچنین افرادی که در بحران سیل اقدام به کمک رسانی به مردم سیل زده نمودن تقدیر بعمل آورده شد.

به گزارش جنوب فردا در این نشست صمیمی ابتدا دکتر ایمان لورابی ضمن خوش آمدگویی به همه عزیزان حاضر در این نشست و تبریک عید سعید غدیرخم اظهارکردند: یکی از مهمترین ویژگی های خبرنگار داشتن عشق و علاقه و قریحه خبرنگاری است بر این اساس کسی باید وارد عرصه جذاب و در عین حال پرمخاطره خبرنگاری شود که ضمن داشتن این استعداد ذاتی، از هنر واژه گزینی و خلاقیت خبری و حوصله زیاد و دقیق برخوردار باشد .

وی تسریع کرد: در بحران سیل اخیر در استان نقش خبرنگاران و کسانی که این بحران را به تصویر کشیدن بسیار پررنگ بود و از همه این عزیزان صمیمانه تشکر می نمایید.

در ادامه مهندس یونس اسفندیاری نژاد ضمن تبریک عید غدیر خم و تقدیر و تشکر از پوشش خبری واقع تاسفبار سیل خوزستان اظهار کرد: جامعه خبری استان خوزستان در ثبت و ضبط مشکلات استان می تواند نقش پررنگی داشته باشند و ایجاد تحول نمایند.

در ادامه مهندس غلامعباس رستمی که از بدنه آموزش و پرورش استان خوزستان، هفته خبرنگار و عید سعید غدیرخم را تبریک گفته و فرمودند سرعت در تصمیم گیری و انتقال سریع خبر از ویژگی های اساسی خبرنگاری است و همچنین توان حق طلبی و حق گویی از مهمترین ویژگی های یک خبرنگار موفق است.

خانم مهندس معصومه بدوان کارآفرین برتر استان نیز ضمن خوش آمدگویی به همه عزیزان خبرنگار و تبریک عید غدیر خم اعلام کردند: به طور کلی خبرنگار در محل وقوع رویدادها چشم و گوش رسانه و چشم و گوش مردم است و در همه حال باید در کنار مردم باشند. وی افزود: همچنین از همه عزیزانی که در بحران سیل در کنار مردم بودند تشکر کردند.

در ادامه مهندس اسماعیل امامی عید غدیر و هفته خبرنگار را تبریک گفته و گفت: هنوز خیلی از منازل سیل زده حمیدیه و روستاهای اطراف دچار مشکل هستند و نیاز است عزیزان مطالبه گر و خیرخواه همچنان کمک های خود را به این مناطق و همچنین منطقه زلزله زده مسجدسلیمان هدایت کنند.

در ادامه خبرنگاران و فعالین اجتماعی در خصوص مشکلات شهری و برطرف نمودن آنها به بحث و گفتگو پرداختند.

در پایان از خبرنگاران و افرادی که در بحران سیل اقدام به کمک رسانی به سیل زدگان نمودند تقدیر شد.

خبر : مهدی قمر

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار