تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در نمازجمعه شهر شرافت

jonoobfardanews.ir

خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان شوشتر در نمازجمعه شهر شرافت تجلیل شدند.

به گزارش جنوب فردا، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مرعشی در خطبه های نماز جمعه با اشاره به روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران چشم های بینا و بصیرت ملت هستند زیرا که آنها مطالبه گری به حق می کنند، محرومیت، گرفتاری و مشکلات مردم را بیان، و همانگونه نیز تلاش های مسئولان را به تصویر می کشند.

امام جمعه شهر شرافت تصریح کرد: این خبرنگاران هستند که در سخت ترین شرایط و اتفاقات نظیر سیل، زلزله، جنگ ها و … حضور دارند و به بیان واقعیت ها می پردازند لذا بر این اساس اگر آنها نباشند خیلی ها یکّه تازی می کنند و مردم را به انحراف می کشند.

حمایت از صنایع ‌و تولیدی های کوچک حمایت از اشتغال و رفع بیکاری است

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حمایت مسئولان در راستای اشتغال زایی و ایجاد صنایع کوچک اظهار کرد: از مسئولان شهر شرافت و شهرستان شوشتر می خواهم که اگر توان احداث کارخانه های بزرگ، پتروشیمی و … را ندارند حداقل صنایع و کارگاه های کوچک و زودبازده ایجاد کنند تا جوان های جویای کار بتوانند در این کارگاه ها مشغول شوند.
حجت الاسلام مرعشی با اشاره به ضرورت جدیت مسئولان در ایجاد اشتغال افزود: مسئولان می توانند در شهری همچون شرافت که جوانان در حوزه صنایع دستی، کشاورزی و دامداری انگیزه دارند از آنها حمایت کنند، زیرا باتوجه به اینکه اجداد و نیاکان آنها در این مشاغل بوده اند آنها بهتر می توانند در این بخش ها موفق باشند.

امام جمعه شهر شرافت با بیان اینکه حمایت از صنایع ‌و تولیدی های کوچک حمایت از اشتغال و رفع بیکاری است اذان داشت: جوانان باید روحیه مطالبه گری داشته باشند و از طرف دیگر مسئولان نیز باید این مطالبه گری را بپذیرند.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از پیگیری های خبرنگاران در راستای رفع معضلات و مشکلات موجود خاطرنشان کرد: مسئولی که از مطالبه گری ناراحت می شود استعفا دهد چرا که او مسئول نیست آفت و بلا می باشد.

گفتنی است در پایان این آیین، خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان در حضور نمازگزاران و اعضای شورا توسط مهندس پارسازاده شهردار شرافت تجلیل شدند.

شوشتر-خبرنگار مریم جلودارپور

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار