شناخت برترین های تیراندازی مسابقات روز خبرنگار در سالن تیراندازی قدس اهواز

jonoobfardanews.ir
مسابقات تیراندازی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار در اهواز با شناخت برترین ها به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات تیراندازی خوزستان، رئیس هیات تیراندازی خوزستان ضمن تبریک روز خبرنگار، با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف تجلیل از زحمات فعالان عرصه رسانه و خبر برای چهارمین سال متوالی در سالن تیراندازی قدس اهواز برگزار شد، اظهار کرد: در این مسابقه در حدود ۵۰ نفر از اصحاب رسانه با هم به رقابت پرداختند.

سید سالار محمدنیا افزود: این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان در رشته تفنگ بادی انجام شده که با انتخاب برترین ها به پایان رسید.

وی عنوان کرد: در بخش تفنگ بادی آقایان رضا خبازان از خبرگزاری ایرنا، شایان حاجی نجف از خبرگزاری ایسنا و مهرداد پرویزی از خبرگزاری اهواز خبر ۱۴ به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

رئیس هیات تیراندازی خوزستان بیان کرد: در بخش تفنگ بادی بانوان نیز کوثر کریمی از خبرگزاری مهر، مهناز دژبان و پریسا زنگنه منش هر دو از خبرگزاری ایسنا به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

شایان ذکر است که در پایان این مسابقه، شرکت کنندگان با حضور در سالن آموزش هیات تیراندازی، ضمن شرکت در کارگاه تئوری آموزش تیراندازی به مدرسی مهدی نیسی پور مسئول کمیته آموزش هیات، در یک ضیافت ناهار که توسط هیات تیراندازی خوزستان تدارک دیده شده بود شرکت نمودند

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار