برای نخستین بار صورت گرفت:

نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی جنوب غرب کشور به میزبانی شوشتر

jonoobfardanews.ir
نشست مدیران و کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی جنوب غرب کشور در سال ۹۸ به میزبانی دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شده و در خصوص چگونگی برگزاری المپیاد ورزشی برای دانشجویان خانم بحث شد.

به گزارش جنوب فردا از شوشتر، در این نشست که با حضور مدیران و کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی اهواز، بهبهان، آبادان و همچنین استان لرستان به میزبانی شهرستان شوشتر برگزار شد، مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی اهواز و دبیر مدیران تربیت بدنی جنوب غرب کشور درخصوص فعالیت های جاری حوزه تربیت بدنی دانشگاه ها و برنامه های عملیاتی این حوزه مطالبی را مطرح کرد.

پس از بررسی چگونگی برگزاری المپیاد های ورزشی مسابقات محلی و مشکلات احتمالی دانشگاه ها از سوی مدیران تربیت بدنی دانشگاه های علوم پزشکی جنوب غرب کشور، محمد علی افشه، دبیر تربیت بدنی جنوب غرب کشور گفت: برای کامل کردن تیم ها می توان از ظرفیت انجمن های ورزشی استفاده کرد.

وی در خصوص برگزاری المپیاد همگانی مسابقات منطقه ای افزود: این المپیاد در سال های گذشته تک جنسیتی بود اما چند سالی است برای خانم ها برگزار می شود.

افشه در پایان تصریح کرد: نشست دوم مدیران و کارشناسان جنوب غرب درهفته ی اول آبان برگزار می شود.

شایان ذکر است این برای نخستین بار بود که نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی کلان منطقه ۴ آمایشی خارج از اهواز و به میزبانی دانشکده علوم پزشکی شوشتر برگزار شد.

شوشتر-خبرنگار مریم جلودارپور

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار