شناسه خبر:

ورزش استان در محرومیت ، نمایندگان نگران تیم پرسپولیس

jonoobfardanews.ir
تعدادی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی از وضعیت باشگاه پرسپولیس تهران ابراز نگرانی کردند.

به گزارش جنوب فردا هفتاد تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان با ابراز نگرانی از وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس تهران خواستار بازگشت حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق و خوزستانی به باشگاه پرسپولیس شدند.

این نمایندگان در نامه امضا شده خطاب به وزیر ورزش و جوانان نوشته‌اند که موفقیت تیم‌های ورزشی از اولویت‌های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بوده و دارای حساسیت ویژه است و در ادامه این نامه خواستار رفع مشکل بازنشستگی حمیدرضا گرشاسبی و بازگشت وی به مدیریت باشگاه پرسپولیس تهران شده‌اند.

نکته حائز اهمیت اینست که تعدادی از نمایندگان مردم شهرهای مختلف خوزستان، از اندیمشک و شوش و ایذه و رامهرمز گرفته تا اهواز و آبادان و مسجدسلیمان، جزو افرادی هستند که زیر این نامه را امضا کرده‌ و نگرانی شدید خود را در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس تهران ابراز داشته‌اند.

این در حالیست که استان خوزستان چه در زمینه‌ی ورزشی، چه در زمینه‌های مختلف، با مشکلات زیادی مواجه بوده است، ورزش استان در محرومیت بسر میبرد ، تا جائیکه دو هفته پیش باشگاه دسته اولی اروند کارون به دلیل مشکلات مالی امتیازش به کیلان منتقل شد ،اما جالب اینجاست که هیچ‌گاه نمایندگان مردم این استان نامه‌ای با این میزان حساسیت خطاب به وزیر ورزش یا سایر وزرای دولت روحانی، ننوشته‌اند.

در همین چندماه اخیر شاهد سقوط چند تیم خوزستانی از لیگ‌های مختلف به دسته‌های پایین‌تر، همچنین فروش امتیاز چند تیم خوزستانی به استان‌های گیلان، یزد و … بوده‌ایم اما نمایندگان مردم این خطه هیچ واکنشی نسبت به این اتفاقات تلخ و آزاردهنده نداشته‌اند.

عکس زیر نامه‌ی هفتاد نماینده مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر ورزش و جوانان در رابطه با وضعیت باشگاه پرسپولیس تهران است.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار