بازار نوشت افزار در خوزستان تحت نظارت شدید بازرسین

jonoobfardanews.ir
معاون نظارت بر کالاهای سرمایه‌ای و خدمات سازمان حمایت از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه نوشت افزار از نیمه دوم شهریور امسال در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش جنوب فردا علی محمد رحمانی زاده در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، گفت: با توجه به ایام ماه محرم و صفر طرح‌ ویژه نظارت بر بازار در ایام خاص از ۱۰ روز گذشته آغاز شده و اکنون با توجه به نزدیکی فصل بازگشایی مدارس این طرح تشدید خواهد شد.

وی افزود: کنترل و نظارت بر بازار به ویژه بر اقلام اساسی برای ماه محرم و صفر در دستور کار بود و اکنون با توجه به بازگشایی مدارس این طرح نظارتی به صورت مشترک بر بازار اعمال خواهد شد و علاوه بر اقلام اساسی، نظارت بر لوازم تحریر، پوشاک و … نیز به صورت ویژه در دستور کار قرار می‌گیرد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: به منظور جلوگیری از افزایش احتمالی نرخ کالا و همچنین تامین کالاهای موردنیاز دانش آموزان و دانشجویان، گشت‌های بازرسی و نظارت بر بازار استان فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و این نظارت‌ها تا پایان ماه صفر نیز ادامه خواهد داشت.

رحمانی زاده ادامه داد: طرح نظارت بر بازار ویژه ایام خاص در راستای رفع التهاب و آرام سازی فضای بازار اجرایی می‌شود تا شرایط به شکلی برای مردم فراهم شود که جای هیچگونه تخلفی برای فروشندگان وجود نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: برای نظارت بهتر بر بازار به نظارت و توجه بیشتر مردم نیاز داریم و در این زمینه مردم با گزارش تخلفات صورت گرفته می‌توانند به بهبود شرایط کمک کنند.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار