جلسه ستاد اربعین حسینی با حضور استاندار خوزستان در پایانه مرزی چذابه شهرستان دشت آزادگان برگزار شد

jonoobfardanews.ir

به گزارش جنوب فردا جلسه ستاد اربعین حسینی با حضور استاندار خوزستان  و مدیران استانی ستاد اربعین حسینی به منظورارائه گزارش اعضای ستاد استانی اربعین حسینی ، خدمات رسانی و تسهیل در تردد زوار ابا عبدالله الحسین (ع) در پایانه مرزی چذابه شهرستان دشت آزادگان برگزار شد.

دکترشریعتی استاندار خوزستان در جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی تاکید کرد: استانداری خوزستان و تمامی مدیران مسئول کمیته های ستاد اربعین حسینی موظفند تمامی امکانات لازم را برای بهتر برگزار نمودن اربعین حسینی فراهم نمایند و تسریع ، استاندار سازی مسیرهای منتهی به چذابه ، نصب دوربین های مداربسته در پارکینگ ها به جهت حفاظت از خودروهای زوار ، تکمیل زیر ساخت های چذابه فراهم نمایمد.

استاندار خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود با معرفی علی حسین حسین زاده معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان با حکم وزیر کشور به عنوان رئیس قرارگاه اربعین حسینی در چذابه ، خواستار همکاری تمامی ارگانها و نهادها با وی شد .

نماینده عالی دولت در استان خوزستان افزود : کارهای خوبی صورت گرفته ، بخشی از کارهای زیر ساختی باقی مانده نیز با توجه به بحران سیلاب تعطیل و یا تخریب شده اند و ان شاء الله در این فرصت باقی مانده سعی خواهیم کرد آنها را تکمیل نمائیم.

سیلاوی فرماندار دشت آزادگان همچنین در این جلسه با ارائه گزارشی از وضعیت مسیرهای منتهی به پایانه مرزی چذابه و علی الخصوص جاده کمربندی سوسنگرد و مشکلات و موانع موجود در پایانه مرزی خواستار تسریع در استاندارد سازی و ایمن سازی این مسیرها شد و همچنین به جهت خدمت رسانی مناسب به زوار اربعین حسینی، از مدیران حاضر در جلسه خواست با توجه به مصوبات استانی جلسات اربعین با این فرمانداری همکاری نمایند .

وی در ادامه سخنان خود از پیگیریهای استاندار و تمامی اعضای ستاد اربعین تقدیر و تشکر کرد.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار