کشف ۱۲ کیلو و ۸۰۰گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه در مجتمع بندری امام(ره)

jonoobfardanews.ir
با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره)، مقدار ۱۲ کیلو و ۸۰۰گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف، ضبط و تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش جنوب فردا به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، پرویزی بابادی فرمانده یگان حفاظت منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) ضمن اعلام این خبر بیان داشت: طی هفته گذشته نیروهای یگان حفاظت مجتمع بندری امام خمینی(ره) حین بازرسی یک دستگاه خودروی سمند در مبادی خروجی، متوجه یک محموله مواد مخدر صنعتی به وزن ۱۲ کیلو و۸۰۰ گرم شدند که در آن خودرو به شکل ماهرانه ای جاسازی شده بود.

بابادی در ادامه افزود: به دنبال انجام تحقیقات و پیگیری های لازم معلوم شد که این ۱۲کیلو و ۸۰۰ گرم شیشه از مبدأ بندری داخل کشور در یک کشتی کانتینر بر جاسازی شده و متهم قصد خارج سازی آن از بندر داشته است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات و تکمیل پرونده، متهم و محموله جهت پیگیری های قضایی به مراجع مربوطه تحویل داده شد.

بابادی تأکید نمود: این یگان به عنوان ضابط خاص دادگستری و عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و در اجرای رسالت خود در مبارزه با مواد مخدر، با برگزاری ادواری دوره های آموزشی متعدد آشنایی با انواع مواد مخدر و روان گردان و شیوه های جاسازی و کشف آن با استفاده از پتانسیل های داخلی و بهره گیری از اساتید مجرب استانی سعی نموده دوشادوش سایر نیروهای نظامی و انتظامی از ورود و خروج هرگونه مواد مخدر از طریق بنادر استان جلوگیری به عمل آورد.

روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان
منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار