شناسه خبر:

۱۵۰ میلیون تومان صدقه از سفر زائران حسینی در خوزستان جمع آوری شد

jonoobfardanews.ir
محمد رضا حیدری در حاشیه بازدید از مرز شلمچه گفت ؛ در قالب طرح توسعه احسان الخیر و با توجه به توصیه اولیای دین به صدقه دادن قبل از سفر، تا کنون در مرز شلمچه و چذابه حدود ۱۵۰ میلیون تومان صدقه سفر جمع آوری شده است که در کوتاه ترین زمان به دست نیازمندان برای رفع نیازهای زندگی از جمله هزینه های تحصیلی و ازدواج می رسد.

به گزارش جنوب فردا معاونت مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی در استان خوزستان با تاکید بر اینکه در صدقات دخل و تصرف نمی شود و صدقات طبق موازین دینی در همان شهر جمع آوری شده توزیع خواهد شد، افزود: کمک های خیرین جمع آوری شده در مرز شلمچه میان نیازمندان دو شهر آبادان و خرمشهر و کمک های جمع آوری شده در مرز چذابه میان شهرستان های همجوار از جمله دشت آزادگان و هویزه توزیع خواهند شد.

معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خوزستان در ادامه از رشد دو برابری مشارکت کمیته امداد خوزستان برای اعزام مددجویان تحت پوشش خود به عتبات طی اربعین گفت: امسال بیش از ۱۳ هزار مددجو برای سفر به عتبات در ایام اربعین اعلام آمادگی کردند که برای کمک به هر فرد با توان مالی پایین بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان کمک هزینه سفر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: سال گذشته زمینه برای تشرف شش هزار و ۵۰۰ مددجو از سوی کمیته امداد فراهم شد که امسال نسبت به سال گذشته این رقم رشدی ۲ برابری داشته است.

بنا به گفته حیدری بیش از ۳۰۰ هزار خیر در قالب طرح های مختلف همچون حامیان ایتام، اکرام و صندوق صدقات خانگی با کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان خوزستان همکاری می کنند و طرح توسعه احسان الخیر با هدف تبدیل تمام مردم خوزستان به خیر دنبال می شود.

کمتر

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=18510

همرسانی کنید:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image