جلسه هماهنگی برگزاری اولین جشنواره برداشت چای قرمز (چای ترش) در شهرستان کارون تشکیل شد

jonoobfardanews.ir
امروز جلسه هماهنگی برگزاری اولین جشنواره برداشت چای ترش در شهرستان در روستای علوه از توابع بخش سویسه به ریاست معصومه خنفری فرماندار و با حضور غلام شجاعی معاون گردشگری اداره کل صنایع دستی و گردشگری استان و سایر روسای دستگاههای اجرایی مرتبط شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش جنوب فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کارون امروز جلسه هماهنگی برگزاری اولین جشنواره برداشت چای ترش در شهرستان در روستای علوه از توابع بخش سویسه به ریاست معصومه خنفری فرماندار و با حضور غلام شجاعی معاون گردشگری اداره کل صنایع دستی و گردشگری استان و سایر روسای دستگاههای اجرایی مرتبط شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل گردید.

در این جلسه فرماندار کارون ضمن اشاره به برگزاری جشنواره های انگور و خرما در سالیان گذشته و جاری و شناسایی ظرفیت های این شهرستان بیان داشت: در شهرستان کارون ظرفیت های مختلفی از جمله انگور، خرما و… وجود دارد. برگزاری موفقیت آمیز این جشنواره ها در روستاهای غزاویه کوچک و ابودبس و استقبال پرشور مردم از این مراسمات را شاهد بودیم.

همچنین وی افزود: برای معرفی بیشتر ظرفیت ها سعی داریم که به معرفی چای ترش اقدام نمائیم چای قرمز یک محصول بی نظیر در استان خواهد بود. مقدمات برگزاری این جشنواره در حال انجام می باشد.

گفتنی است اولین جشنواره برداشت چای ترش در روستای علوه از توابع بخش سویسه شهرستان کارون در روز *جمعه مورخ ۹۸/۸/۱۷ از ساعت ۱۴ الی ۱۷* برگزار می گردد.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=18926

همرسانی کنید:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image