گفتگوی جنوب فردا با مربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه :

رمز موفقیت سینا صنعت ایذه همدلی و اتحاد است

jonoobfardanews.ir
عزیز ناقوسی مربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه در گفتگو با جنوب فردا رمز موفقیت این تیم را همدلی اعضای تیم و حمایت مردم ایذه دانست.

به گزارش جنوب فردا از ایذه،عزیز ناقوسی مربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه در مورد مرحله گروهی لیگ برتر کشتی ایذه گفت: در مرحله گروهی با اقتدار در گروه خودمان اول شدیم در هر مسابقه سعی کردیم در اکثر اوزان به همه کشتی گیران مان میدان دهیم تا مسابقه به مسابقه نقاط ضعف و قوت خویش را شناسایی کنیم که در نهایت اوج کار ما در مرحله گروهی در آخرین دیدارمان که با تیم دانشگاه آزاد بود با یک ترکیب ایده ال با اقتدار و با نتیجه هشت بر دو پیروز شدیم و خوشبختانه در مرحله گروهی هیچ شکست تیمی نداشتیم و با شش برد و ۱۲ امتیاز به عنوان صدرنشین گروه ب راهی مرحله نیمه نهایی شدیم.

مربی تیم کشتی سینا صنعت با بیان اینکه همدلی و اتحاد رمز موفقیت سینا صنعت است، اظهار داشت : از همدلی که بین همه اعضای تیم از مدیریت محترم باشگاه سینا صنعت تا کادر فنی و سرپرستی و اهل قلم و رسانه تیم و همچنین هواداران پرشور ایذه ای غافل شد که این همدلی تاثیر بسزایی در صعود مقتدرانه تیم سینا صنعت ایذه داشت.

افزایش کیفیت مسابقات نسبت به دوره های پیشین

ناقوسی در ادامه در مورد کیفیت لیگ افزود: به نظر بنده کیفیت برگزاری مسابقات نسبت به دوره های پیشین بسیار بهتر شده و باید از سازمان لیگ و فدراسیون کشتی بابت این امر تشکر کرد، کیفیت تیم ها هم خوب بود چنانچه شما مشاهده کردید تیم آریو برزن بهبهان که در گروه B چهارم شده بود اما در اکثر مسابقاتش رقابت نزدیکی با رقبایش داشت و حتی در دیدار برگشت با دانشگاه آزاد با بدشانسی نتیجه را ۵ بر ۵ و امتیاز مثبت ۲۲ بر ۲۱ نتیجه را واگذار کرد.

مربی تیم سینا صنعت در مورد مرحله نهایی لیگ، اظهار داشت: در مرحله نیمه نهایی با تیم پرقدرت هیئت کشتی سیرجان مسابقه داریم و قطعا برای رفتن به فینال و بدنبال آن کسب سهمیه باشگاههای جهان می بایست تیم سیرجان را شکست دهیم.

ناقوسی افزود : کادر فنی سینا صنعت ایذه کشتی های تیم سیرجان در مرحله گروهی را بخوبی آنالیز کرده و قصد داریم در مسابقه با تیم سیرجان بهترین و قوی ترین نمایش و کشتی های خود را نشان دهیم و با قدرت راهی فینال لیگ برتر کشتی فرنگی شویم.

وی در مورد برگزاری اردو این تیم هم گفت: از روز پنجشنبه هفته جاری در استان اصفهان اردوی را برگزار می کنیم تا با آمادگی کامل وارد مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی شویم.

همدلی و یکرنگی رمز موفقیت تیم سینا صنعت ایذه

وی مهم ترین پشتوانه و سرمایه سینا صنعت را باز همدلی و یکرنگی دانست و اظهار داشت: همواره مهمترین مساله ای که باعث شده سینا صنعت جز تیم های مدعی لیگ برتر کشتی فرنگی باشد همدلی و یکرنگی است که بین مدیریت و کادر فنی و کشتی گیران و هوادارانش برقرار بوده و در این دور دوست داریم که دل هواداران خویش را با قهرمانی شاد کنیم قطعا سینا صنعت به اندازه تیم ایران مال توان مالی ندارد که کشتی گیران بیشماری را جذب کرده اما آنچه باعث شد که تیم سینا صنعت در مرحله گروهی همه رقبا را شکست و به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی قدرت خود را به رخ رقبا نشان دهد، در کنار همدلی یک سرمایه دیگر هم داشته ایم و آن انگیزه بسیار بالای کشتی گیران جوان سینا صنعت است که می خواهند به همگان اثبات کنند بهترین هستند و قطعا بهترین هستند.

ناقوسی در مورد جذب کشتی گیر افزود: ما با همین کشتی گیران جوان و با انگیزه وارد مرحله نهایی خواهیم شد چرا که اعتقاد داریم کشتی گیران تیم ما بهترین هستند.

تشکر و قدر دانی از کلیه دست اندرکاران

عزیز ناقوسی مربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه ادامه داد: ابتدا از مهندس علی بابا احمدپور مدیر عامل شرکت سینا صنعت و مدیر تیم کشتی سینا صنعت ایذه تشکر کنم چرا که وجود امثال مهندس احمدپور برای رشد کشتی غنیمت و یک نعمت است، مهندس احمدپور در این چند ساله با سرمایه شخصی خویش باعث شده که کشتی گیران فرنگی کشورمان با حضور در لیگ هم از نظر مالی سود ببرند و هم اینکه با حضور در لیگ این کشتی گیران توانستند شایستگی های خویش را اثبات کنند همچنین سرمایه گذاری ایشان در کشتی و تاسیس آکادمی کشتی سینا صنعت باعث شد که کشتی ایذه بیش از پیش پیشرفت نماید و امروزه از دل همین آکادمی قهرمانان جهان بیرون آمده اند.

وی افزود:همچنین از آقای ملک محمد بویری سرمربی تیم سینا صنعت که به بنده اعتماد کردند و بنده را به همکاری دعوت نمودند کمال تشکر و قدردانی را دارم. همچنین از آقای هوشنگ حاتمی سرپرست کاردان و اخلاق مدار تیم سینا صنعت کمال تشکر و قدردانی را دارم. از همه اعضای کادر فنی اقایان بابک ولی محمدی، حمزه احمدزاه، اسماعیل حیدریان، پویا بویری، حامد دولت خواه و سایر عزیزان تشکر و قدردانی را دارم، از اصحاب رسانه و بخصوص شخص جنابعالی آقای بیگلری که همواره اخبار تیم کشتی سینا صنعت را در اختیار هواداران قرار می دهید کمال تشکر و قدردانی را دارم.

گفتگو ازفیروز بیگلری

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار