سرمربی نفت آبادان گزینه سرمربیگری تیم ملی/بررسی دیگر گزینه ها

jonoobfardanews.ir
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هم تبدیل به یکی از گزینه های هدایت تیم ملی فوتبال ایران شده است.

به گزارش جنوب فردا ، چند روزی است که بحث انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران دوباره داغ شده و هر روز اخبار ضدونقیضی در این خصوص به گوش می‌رسد.

در این میان امروز (دوشنبه) اعلام شد که علی دایی با مسئولان فدراسیون فوتبال برای هدایت این تیم به توافق نهایی رسیده و ممکن است تا ۲۴ ساعت آینده به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب و معرفی شود.

با این حال، اما دایی که ساعاتی پس از انتشار این خبر در فدراسیون حضور یافته بود رسما اعلام کرد مذاکره‌ای برای هدایت تیم ملی با مسئولان نداشته و برای حضور در کمیته استیناف به فدراسیون آمده است. این صحبت‌ها در شرایطی مطرح شد که به نظر می‌رسد حتما مذاکره‌ای با دایی صورت گرفته چراکه مسئولان فدراسیون بار‌ها صراحتا اعلام کرده‌اند که دایی جزو گزینه‌های هدایت تیم ملی است. غیر از علی دایی، امیر قلعه‌نویی هم که در حال حاضر هدایت تیم سپاهان را برعهده دارد، جزو گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی فوتبال به شمار می‌رود.

با این حال از راهرو‌های فدراسیون فوتبال شنیده می‌شود مسئولان در حال گرفتن استعلام برای عقد قرارداد با دراگان اسکوچیچ هستند تا وی را سرمربی تیم ملی ایران کنند. اسکوچیچ از ابتدای لیگ نوزدهم هدایت تیم صنعت نفت آبادان را برعهده داشته است. او موفق شد با صنعت نفت خود و تیمش را به عنوان یکی از پدیده‌های لیگ معرفی کند. این تیم با هدایت اسکوچیچ در پایان نیم‌فصل موفق شد در رتبه چهارم قرار بگیرد. البته همچنان مسئلان فدراسیون فوتبال برای انتخاب بین اسکوچیچ و دایی و شاید هم قلعه نویی مردد هستند و به نظر می‌رسد نظر مسئولان باشگاه صنعت نفت نیز چندان به انتخاب سرمربی تیم ملی بی ارتباط نباشد.

اسکوچیچ همچنین سابقه حضور در تیم هایی، چون رییکا کرواسی، اینتربلوک لیوبلیانا، العربی کویت، النصر عربستان، ملوان، فولاد خوزستان و رایکا (خونه‌به‌خونه) را در کارنامه دارد.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار