شناسه خبر:

بیمار سرطانی خوزستانی که از پرداخت ۵۶ هزارتومان برای درمان خود عاجز است

jonoobfardanews.ir

به گزارش جنوب فردا ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻘﺎﯾﯽ دو اهواز گفت: تمام کادر پزشکی، پرستاری و پشتیبانی بیمارستان شهید بقایی دو اهواز خاص و مجرب هستند و اگر خیرینی پیدا شود که به این بیمارستان کمک مالی کنند بیشک خدمات بهتر و با کیفیت‌تری می‌توان به بیماران سرطانی ارائه کرد

دکتر سلیمان کمایی در نشست خبری امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ گفت: بیمارستان شهید بقایی دو اهواز یک بیمارستان ۴۰۰ تختخوابه است که از این تعداد تنها ۲۳۱ تخت آن فعال و مابقی برای عملیاتی شدن نیاز به حمایت خیرین دارند.

ﻣﺪﯾﺮﯾﺖ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺑﻘﺎﯾﯽ دو اهواز هزینه راه‌اندازی یک بیمارستان را حداقل ۶۵۰ میلیارد تومان دانست و خاطر نشان کرد: در صورت همکاری خیرین می‌توان ۹۸ تخت این بیمارستان را با ۱۰ میلیارد تومان راه اندازی کنیم و این قول را نیز می‌دهیم که تا ۱۰ سال آینده هم هیچ بیمار پشت خطی نداشته باشیم.

وی بیماری سرطان را از بعد اقتصادی و روانی کمرشکن دانست و افزود: بیماری داریم که حتی از پرداخت ۵۶ هزار تومان هزینه درمان خود نیز ناتوان است.

کمایی در پایان اظهار کرد: تمام کادر پزشکی، پرستاری و پشتیبانی بیمارستان شهید بقایی دو اهواز خاص و مجرب هستند و اگر خیرینی پیدا شود که به این بیمارستان کمک مالی کنند بیشک می‌توان خدمات بهتر و با کیفیت‌تری به بیماران سرطانی ارائه کرد.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار