تجلیل از دانش آموزان ممتاز و تلاشگر مدارس آینده سازان شوشتر

jonoobfardanews.ir

به گزارش خبرنگارما از شوشتر، در این آیین با شکوه که به صورت جداگانه در مقاطع مختلف تحصیلی با حضور پرشور دانش آموزان، اولیا و مربیان آنها در تالار فرهنگ این شهرستان برگزار گردید؛ احمد علی فرجیان پور موسس مدارس غیر دولتی آینده سازان شوشتر اظهار کرد: هدف ما ضمن کسب مدارج علمی، نهادینه کردن فضایل اخلاقی در دانش آموزان است لذا باید تلاش کنیم هر دانش‌آموز به شهروند جهانی ارتقا پیدا کند.

وی در بخش از سخنان خود اذعان داشت: اگر خواستار توسعه و ارتقاء آموزش و پرورش هستیم باید با تمام توان برای مشارکت بخش خصوصی در آموزش و پرورش تلاش کنیم.

موسس مدارس غیر دولتی آینده سازان شوشتر در این آیین همچنین از راه اندازی گروه مخترعین و مکتشفین دانش آموزان مدارس آینده سازان شوشتر برای نخستین بار در کشور خبر داد و گفت: این دانش آموزان ظرفیت و توانایی ارتقاء و توسعه علمی را دارند لذا تاحد توان از آنها حمایت خواهیم کرد تا بتوانند پله های رشد و ترقی را بالا رفته و باعث سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی شوند.

گفتنی است در پایان ضمن اجرای برنامه های متنوع، با اهدای تندیس و لوح تقدیر، دانش آموز ممتاز و تلاشگر قدردانی و تجلیل شدند.
شوشتر-خبرنگار مریم جلودارپور

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار