شناسه خبر:

تغییر تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفندماه سال جاری

jonoobfardanews.ir
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان اعزامی اسفند ماه سال جاری با انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تاریخ اعزام این دسته از مشمولان از یکم به چهارم اسفند ماه تغییر کرده است.

به گزارش جنوب فردا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “سید فرشاد موسوی تبار” در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به همزمانی تاریخ اعزام به خدمت مشمولان در اسفند ماه سال جاری با یازدهمین دوره انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به منظور حضور پرشور جوانان در انتخابات، تاریخ اعزام به خدمت این دسته از مشمولان از یکم به چهارم اسفندماه تغییر داده شد.

سرهنگ موسوی تبار افزود: مشمولان فارغ التحصیل مدارک تحصیلی لیسانس و بالاتر که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اسفند ماه سال جاری هستند، می بایست روز یکشنبه چهارم اسفند ماه سال جاری، در محل و ساعتی که در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح تعیین شده حضور یابند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی خوزستان تاکید کرد: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره۰۹۶۴۸۰و یا کانال سازمان درپیام رسان سروش به نشانی sarbazvazifeh@ و policekhoozestan@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.
@policekhoozestan

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار