شناسه خبر:

مدیرکل ورزش و جوانان استات خوزستان تاکید کرد:

لزوم همکاری شهرداری های استان در ارائه خدمات بهتر شهری در زمینهٔ ورزش‌های همگانی

jonoobfardanews.ir
افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان بر لزوم همکاری شهرداریها در ایجاد شور و نشاط در جامعه و ارائه خدمات شهری در توسعه ورزشهای همگانی تاکید کرد.

به گزارش جنوب فردا افشین حیدری در آئین مبادله تفاهم‌نامه ترویج و توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان با کلیه شهرداری‌های استان خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان سرشار از استعدادهای ورزشی است که در رشته‌های مختلف در حال فعالیت هستند.

وی افزود: در کنار این میزان از استعدادی که در این استان وجود دارد، خوزستان سرزمینی با مشکلات بسیار زیاد نیز وجود دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان بیان کرد: «ورزش» یکی از بهترین راه‌های ایجاد نشاط و امید در جامعه است و امروز ما اینجا جمع شدیم تا اولین جلسه با مجموعه شهرداران خوزستان را در راستای ارائه خدمات بهتر شهری در زمینهٔ ورزش‌های همگانی داشته باشیم.

حیدری بیان کرد: این تفاهم‌نامه و نشست آغاز فصل تازه‌ای در زمینهٔ ورزش‌های همگانی در شهرستان‌های مختلف استان خوزستان در حوزه زیرساخت‌های ورزشی است.

وی با بیان اینکه کارهای خوبی در حوزه عمرانی و زیرساخت‌ها آغاز شده است، افزود: ورزش همگانی در استان شروع شده شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان تصریح کرد: تعداد زیادی وسایل ورزشی در قالب تجهیزات جاده سلامت بین شهرداری‌های خوزستان توزیع شده است.

وی افزود: همچنین یکصد زمین چمن مصنوعی در خوزستان پیش‌بینی شده است که اعتبارات آن تخصیص و در مرحله فراخوان جذب پیمانکار قرار دارد.

حیدری از توزیع تجهیزات ورزشی بین مدارس خوزستان به ویژه مراکز کمتر برخوردار خبر داد و عنوان کرد: انتظار داریم حمایت‌های شهرداران آهنگ و سرعت بیشتر در زمینهٔ زیرساخت‌های ورزش‌های همگانی در خوزستان شاهد باشیم؛ چرا که «شهرداری‌ها» رکن اصلی توسعه ورزش همگانی در شهرها هستند و اگر همراهی آنها نباشد، ورزش و جوانان به تنهایی نمی‌تواند در این زمینه موفق باشد.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار