رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان کارون خبر داد؛

تعطیلی کلیه اصناف غیر ضروری در شهرستان کارون ابلاغ شد

jonoobfardanews.ir
پیرو به مصوبه شورای تامین استان و باتوجه به دستور فرماندار محترم شهرستان کارون مبنی بر اقدامات لازم در خصوص پیشگیری و جلوگیری از ویروس کرونا ، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت کارون از تعطیلی کلیه اصناف( به استثناء خواربار فروشان و سوپر مارکت ها،میوه و تره بار فروش،فروشندگان مرغ و گوشت و نانوایی ها) و پیش بینی تمهیدات لازم در این شهرستان خبر داد.

به گزارش جنوب فردا مهندس زارعی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان کارون گفت ؛ با عنایت به سخنان رهبر معظم انقلاب که هرآنچه به سلامت جامعه و جلوگیری از شیوع این بیماری کمک کند، حسنه و هر چه به شیوع آن کمک کند، سیئه است،  تمام دستورات و مصوبات استانی را لازم الاجرا میدانیم و با افراد خاطی و هرگونه سهل انگاری بصورت اکید برخورد خواهیم نمود.

مهندس زارعی یادآور شدند همه دستگاه های اجرایی و ذیربط شهرستان کارون در اجرای این امر مصمم هستند که جا دارد صمیمانه کمال مراتب تشکر را اعلام نمایم.

همچنین از کسبه محترم که با تعطیل نمودن کسب و کار خود به احترام قانون و اجرایی شدن دستورالعمل ها تعامل چشمگیری در حفظ سلامت و حقوق شهروندی ایجاد نمودند قدردانی می نمایم.

رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان کارون درآخرضمن دعای خیر و آرزوی سلامتی و سربلندی برای ایران عزیزمان به کادرهای پزشکی خسته نباشید گفتند و کسب توفیقات روزافزون را ازخداوند منان برای این جهادگران خواستارشدند.

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار