ورودی‌های شهر شرافت بسته شد / با هرگونه تجمعی که سلامت مردم را به خطر بیاندازد برخورد قضایی می‌شود / هیچکس غیر از رئیس علوم پزشکی در شهرستان حق مصاحبه در مورد کرونا ندارد

jonoobfardanews.ir
فرماندار شوشتر دستور بستن تمام ورودی‌های شهر شهید شرافت این شهرستان را صادر کرد.

به گزارش جنوب فردا از شوشتر، مهندس حسین پنبه‌دانه‌پور در جلسه فوق‌العاده شورای سلامت که صبح امروز یکشنبه برگزار شد، اظهار کرد: در شهر شهید شرافت با توجه به تراکم جمعیتی که وجود دارد متاسفانه اولین مورد مثبت و مبتلا به کرونا ویروس اعلام شده است و ۳ نفر دیگر نیز مشکو‌ک‌اند.

رئیس شورای تامین شهرستان ضمن صدور دستورات لازم مبنی بر مسدود کردن ورودی‌های شهر شهید شرافت بیان کرد: از امروز تمام ورودی‌های شهر شهید شرافت بسته می‌شوند. تنها ورودی که ایستگاه پایش در آن فعالیت خواهد کرد، قابل تردد است. به هیچ عنوان هیچ خودروی غیربومی حق وارد شدن به شهر شرافت را ندارد.

وی اضافه کرد: این اقدام و پایش‌ها بایستی با همکاری و ایست بازرسی مشترک سپاه و نیروی انتظامی صورت گیرد. مساجد و مراسمات در هر نقطه از شهر شرافت حتی در منازل، باید کاملاً لغو شود و در غیر این صورت برخورد لازم و جدی با خاطیان خواهد شد.

فرماندار شوشتر با بیان اینکه هیچ چیزی مهم‌تر و واجب‌تر از حفظ سلامت مردم شهید شرافت نیست و در این خصوص هیچ کوتاهی پذیرفته نخواهد بود اذعان داشت: تصمیمات شهرستان برای قضیه مبارزه با کرونا، آنقدر جدی است که نمازهای جماعت که بسیار مورد سفارس دین ماست تعطیل شده و هیچ چیزی پر اهمیت‌تر از این قبیل اجتماعات نداریم، بنابراین با هرگونه تجمعی که سلامت را به خطر بیاندازد برخورد قضایی می‌شود.

وی در خصوص اعلام اخبار مربوط به کرونا در شوشتر گفت: به هیچ وجه در سطح شهرستان هیچکس غیر از دکتر کلانتر به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی حق مصاحبه در خصوص ویروس کرونا و اعلام وضعیت را ندارد.

این مقام مسئول با اشاره به کاهش روند رو به رشد مبتلایان در شوشتر و در روزهای اخیر خاطرنشان کرد: دکتر شریعتی استاندار خوزستان با وجود تمام درگیری ها و مشکلات موجود، از شورای تامین و ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا در شوشترتقدیر کردند، چرا که اقدامات پیشگیرانه در شهرستان مفید واقع شده‌اند.

مهندس پنبه‌دانه‌پور یادآور شد: از عزیزان دانشکده علوم پزشکی قدردانی می‌کنم و امیدوارم هرچه سریع‌تر از این وضعیت خارج شویم. از مدیران سایر دستگاه‌ها نیز می‌خواهم که در مواقع بحران کارشان را به نحو احسن و با تمام تلاش انجام دهند و الا در شرایط عادی خیلی‌ها می‌توانند مدیریت لازم را داشته باشند.
شوشتر- خبرنگار مریم جلودارپور

همرسانی کنید

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on linkedin

بیشتر بخوانید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار