امروز ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۷

فرماندارشهرستان هندیجان:

لزوم توجه به ورزش شهرستان هندیجان

jonoobfardanews.ir

بهه گزارش جنوبرفردا از هندیجان در جلسه شورای ورزش و جوانان به ریاست مهندس بویری فرماندار هندیجان و با حضور مدیران ادارات و دستگاههای اجرایی،مسئولان هیات های ورزشی،پیشکسوتان و دست اندرکاران ورزش شهرستان هندیجان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار هندیجان در این جلسه ضمن تبریک ۲۶ مهرماه،آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را به فعالین و دست اندرکاران مجموعه ورزش شهرستان هندیجان تبریک گفت و با تاکید بر نقش و اهمیت تربیت بدنی و ورزش در توسعه پایدار اجتماعی و انسانی خواستار توجه جدی به مقوله ورزش و تربیت بدنی در تمامی حوزه ها و حمایت و پشتیبانی نهادهای ذیربط از ورزش شهرستان شدند.

رئیس شورای ورزش و جوانان شهرستان هندیجان افزود:تشکیل مجمع خیرین ورزش در شهرستان هندیجان می تواند یکی از اقدامات مهم،تاثیر گذار و راهگشا در روند پیشرفت و توسعه ورزش شهرستان هندیجان باشد.

در پایان از تعدادی فعالین و مسئولان هیات های ورزشی به نمایندگی از مجموعه ورزش شهرستان هندیجان حمایت همه جانبه و اهتمامی مهندس بویری فرماندار هندیجان نسبت به مقوله ورزش و جوانان و تلاش در راستای مرتفع نمودن مشکلات ورزشی دارند با اهدای هدیه تقدیر و تشکر شد.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=24561

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image