امروز ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۱

نشست مجمع نمایندگان خوزستان با فرمانده انتظامی کشور پیرامون موضوع افزایش سرقت ها و نا امنی در استان+گزارش تصویری

jonoobfardanews.ir
پس از انتشار اخبار مربوط به افزایش نا امنی و سرقت ها در استان خوزستان مجمع نمایندگان استان صبح امروز نشستی با سردار حسین اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی،فرماندهان عالی رتبه ناجا و سردار صالحی فرمانده نیروی انتظامی خوزستان برگزار کرد.

پس از انتشار تصاویر مربوط به افزایش سرقت ها در اهواز، مجمع نمایندگان استان صبح امروز نشستی با سردار حسین اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی،فرماندهان عالی رتبه ناجا و سردار صالحی فرمانده نیروی انتظامی خوزستان برگزار کرد.

سید کریم حسینی، رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در این باره گفت: در این نشست افزایش تعداد پرسنل کلانتری های استان با توجه به وسعت حوزه استحفاظی مورد درخواست مجمع بود.

وی با اشاره به اهمیت گشت های خودرویی در ارتقای امنیت عنوان کرد: یکی دیگر از مطالبات مطرح شده نمایندگان استان افزایش ماشین آلات، تجهیزات و امکانات نیروی انتظامی در خوزستان بود تا از این طریق تعداد گشت های پلیس افزایش پیدا کند.

نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی افزود: توجه به معیشت و رفاه پرسنل ناجا، برخورد قاطع با افراد مخل امنیت، انتصاب افراد بومی در تمام سطوح نیروی انتظامی استان و ارتقای فرماندهی انتظامی اهواز به فرماندهی ویژه از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

لینک کوتاه خبر:

http://jonoobfardanews.ir/?p=23807

همرسانی کنید:

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Enter Captcha Here : *

Reload Image